Jak to vše začalo…

 

Historie naší firmy se začala psát v Březnu v roce 2015. Její příběh začala psát slečna z dalekého Vietnamu nesoucí jméno Tanya (česky Táňa), ke které se připojil i její současný manžel Leo. Oba jsou to nesmírně pracovití a poctiví, cílevědomí a milí lidé s velkou chutí do života, sršící nadšením a optimismem. Táňa už jako malá holčička toužila vyrazit do světa, aby si mohla splnit svůj sen a mohla začít kariéru v módní oblasti. Psal se rok 2008 a tato malá holčička, ze které mezitím vyrostla dospělá slečna, vyrazila spolu se svým snem do světa. Konkrétně do České republiky, kde se napřed pokusila studovat vysokou školu, ale v roce 2012 po překonání bariéry rozdílu v jazyce a kultuře univerzitu opustila. Cítila, že univerzita není to pravé a nikdy si nemyslela že to je to místo kam patří, kde si může plnit svůj velký módní sen. Po odchodu z univerzity tedy Táňa začala pracovat jako zaměstnanec v obchodě s módou a poté až do roku 2014 pracovala jako vedoucí obchodu. Po nabraných zkušenostech s chodem obchodu zatoužila po otevření vlastního módního obchodu, ale narazila na oblast, která ji nebyla příliš blízká, a to komplikace spojené s řešením technických problémů, které se týkaly řízení chodu samotného obchodu. Naštěstí ale v roce 2011 navázala vztah s Leem nyní jejím manželem, který přijel do České republiky taktéž za splnění svého snu stát se mezinárodním výzkumníkem v oboru strojírenství. V roce 2018 Leo získal doktorát v oboru inženýrství na univerzitě obrany v Brně, kde se věnoval práci výzkumného pracovníka. Tento vztah byl pro Táňu jako blesk z čistého nebe, Leo pomohl Táni vyřešit všechny technické problémy na kterých se zasekla a společně v Březnu 2015 otevřeli svůj první obchod s módou v Hodoníně, který pojmenovali po naši šikovné zakladatelce a také jako důkaz její snahy TANYA, který se později změnil na TANYA’S. Jednou prodejnou v Hodoníně toto jejich úsilí ale nekončí, jejich snaha a pracovitost jim pomohla dosáhnout nečekaného úspěchu v podobě otevření několika dalších prodejen:

2016 - prodejna v Uherském Hradišti

2017 - prodejna v Břeclavi, ukončena v roce 2018

2019 - prodejna v Brně, zároveň v tom stejném roce vznikl i náš e-shop tanyas.cz

2022 - naše poslední otevřená prodejna v Novém Jičíně

Ne vždy ale bylo vše růžové a pozitivní, vedle těchto všech úspěchů museli čelit mnoha výzvám a potížím např. když módní trh ovlivnily nepředvídatelné výkyvy světové ekonomiky. Byly doby, kdy se málem zhroutili kvůli účinkům měnících se obchodních zákonů, epidemii covidu a nesmyslné válce. Ale s Táninou neutichající vášní pro módu, její vytrvalostí a touhou vybudovat si vlastní módní značku a především s ohromnou podporou jejího milujícího manžela a společníka, který svou práci v Brně opustil, aby pomohl Táni překonat všechny ty potíže a pokračoval tak v jejich teď už společném snu o módě všechny tyto nástrahy zvládli a úspěšně v podnikání pokračují.

 

Co u nás najdete, na co se specializujeme?

 

Tanya's je módní značka zaměřující se na trendy, stylové oblečení, která působí na trhu již 10 let. Naší součástí jsou, jak již bylo zmíněno v našem příběhu 4 kamenné prodejny, které se nachází v Brně, Hodoníně, Uherském Hradišti a v Novém Jičíně!

 

S výběrem oblečení myslíme na všechny ženy, jelikož každá žena chce být krásná a atraktivní. U nás si vyberou nejenom mladé ženy ale i starší, zralé ženy, které se chtějí cítit krásně, výjimečně. Ženy, které chtějí podtrhnout a zvýraznit svou vnější krásu a zdůraznit svůj charakter. Každá žena chce být jiná a originální, hledá něco, v čem by se odlišila od ostatních žen, proto i naše móda se zaměřuje na originální kousky, které pro Vás přivážíme z různých koutů světa. Mezi naše přední dodavatele patří Polsko, Turecko a samozřejmě Itálie, která je velmi proslulá ve světě módy. U nás najdete oblečení na jakoukoli příležitost, ať už hledáte něco pohodlného a stylového na procházku s pejskem nebo s dětma, nebo něco elegantního do práce anebo něco sexy na party co podtrhne Vaši ženskost to vše máme! Naše móda se ale nezaměřuje pouze na dámy, ženy, slečny, ale myslíme i na pány na které se tak trošku zapomíná, a proto se snažíme i pro ně vybírat stylové a pohodlné kousky!

 

Vždy klademe důraz na spokojenost zákazníka. Nic není pro nás více než to, když vidíme a slyšíme pozitivní recenze našich spokojených zákaznic a zákazníků. To nás vždy zahřeje u srdíčka. Zároveň klademe důraz na rychlé a spolehlivé doručení zboží. Bohužel bychom Vás rádi informovali že osobní odběr na prodejnách však není možný.